קורס קיובייס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מוסיקה אלקטרונית יכולה להישמע כפשוטה ונגישה, ואפילו קלה ליצירה – אך הפשטות הזאת מטעה מאוד. ישנן מספר תוכנות בעולם המוסיקלי, המאפשרות להפיק מוסיקה אלקטרונית מא’ וע ד ת’, אחת מהן נלמדת לעומק במסגרת לימודי קיובייס. ישנן תוכנות נוספות, לעיתים פשוטות יותר, אך נפוצות פחות ובעלות אפשרויות פחותות מאשר תוכנה זו.

מהו קורס קיובייס ועבור אילו תחומים הוא דרוש?

תוכנה זו הינה תוכנה אוניברסאלית המקובלת בעולם כולו עבור כל הז’אנרים של המוסיקה. לימוד קיובייס יכול להיות מועיל עבור אלה השואפים להיות מפיקים מוסיקליים, או אפילו מוסיקאים המעוניינים לקבל את הכלים הדרושים על מנת להקליט את עצמם. בשני המקרים, קורס בתוכנה זו הינו ההמשך המתבקש לרצונות אלו ואחרים הקשורים להתפתחות בעולם המוסיקה.
הקשיים העלולים להתעורר במהלך לימודי קיובייס
ישנם אנשים המסוגלים ללמד את עצמם את התוכנה בעזרת המדריך “עזרה”, הכלול בתוכנה זו (כמו בכל תוכנה אחרת). אך בעזרת לימוד קיובייס ניתן לחסוך זמן רב מאוד של ניסיונות וטעייה ולהגיע בפרקי זמן קצרים יחסית לשלבים מתקדמים יותר של שליטה מלאה בתוכנה יעילה וחשובה זו. מדובר בשלב החשוב ביותר במהלך לימודי המוסיקה האלקטרונית, משום שתוכנה זו מהווה את הבסיס להפקת ז’אנר מוסיקאלי זה.
כל אדם העוסק במוסיקה בדרך זו או אחרת יכול למצוא תועלת רבה מאוד כאשר הוא בוחר לעבור קורס Cubase מקצועי. תקליטנים יכולים להתחיל להפיק רמיקסים משלהם ולהפוך אותם ללהיטים ידועים, לנגן אותם במסיבות ובאירועים שבהם הם מתקלטים, וכך להתחיל לצבור יותר ויותר הכרה ופופולאריות.
גם אלה המעוניינים לעבוד באולפני ההקלטה חייבים להכיר את רזי התוכנה, לכן גם במקרה זה קורס קיובייס הינו בגדר לימודי חובה עבור מפיקי סאונד. תוכנה זו משמשת כיום גם אנשי סאונד רבים באירועים הגדולים ביותר, לכן גם בתחום זה חייבים להכיר תוכנה זו לעומק.
לימוד קיובייס עם Just Music – כל התמיכה שתצטרכו
כאשר אתם מגיעים להכיר וללמוד את תוכנת הקיובייס במסגרת Just Music, אתם יכולים להיות בטוחים שתצאו מהקורס מצוידים בכל המידע שצריך לשם יצירת מוסיקה ייחודית ומקורית בכוחות עצמכם. לימודי קיובייס המועברים על ידי המומחים המוכרים בעולם המוסיקה האלקטרונית והתקליטנות בצפון הארץ יעניקו לכם את כל המידע החשוב ביותר בתחום זה.

Just Music המכללה לסאונד, יצירה והפקה מוסיקלית המאחדת תחת קורת גג אחת את כל הלימודים הדרושים לאדם המעוניין להקדיש את חייו לעולם המוסיקה על כל סוגיה. במסגרת המכללה תמצאו חדרי לימודים מתקדמים וגם אולפן מקצועי לתרגולים יישומיים של החומר הנלמד. קורס קיובייס במסגרת זו הינו יעיל ביותר, משום שהוא מאפשר ללמוד את הפן התיאורטי והמעשי בו-זמנית.
שואפים להפוך למקצוענים בתחום המוזיקה האלקטרונית? מעוניינים להירשם אל קורס דיג’יי או קורסים מקצועיים אחרים? הגעתם למקום הנכון! השאירו את הפרטים שלכם באתר, ונציגי Just Music יעזרו לכם לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם המוזיקה.

השאירו תגובה

לכל שאלה או לתאום פגישת ייעוץ חינם, השאירו פרטים כאן...

ההסתדרות 35, חיפה, ישראל

השארו מעודכנים וקבלו טיפים ומדריכים למייל

צור קשר

צרו קשר


חייגו 1800-80-1000 או השאירו פרטים כאן:

    טלפון: 1800-80-1000
    וואטסאפ: 050-448-1213
    מייל: justmusic100@gmail.com
    חיפה: שד’ ההסתדרות 35 (צמוד ללב המפרץ)