למה מכללת just music?

מגוון רחב של קורסים

המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד שונים, אשר יוכלו להתאים לכל אדם המעוניין להיכנס לעולם המוסיקה, בין אם אתה מתחיל ובין אם אתה יוצר ברמה מתקדמת. בין אם לא נגעת מעולם בכלי נגינה, או בתוכנת הפקה, ובין אם אתה יוצר מוסיקה כבר שנים על תוכנת פרוטי לופס, קיובייס או תוכנת הפקה אחרת.

קבוצות לימוד קטנות עם יחס אישי

חשוב לנו לתת יחס אישי לכל סטודנט ולכן אנו מקפידים על שקבוצות הלימוד בכיתה לא יעלו על 16 סטודנטים בקבוצה. זה מאפשר חיבור מוצלח יותר בין הסטודנטים השונים המגיעים בתחומים שונים, ויכולת גבוהה יותר לקבל ולקלוט את הידע הנלמד בשיעור. כמו כן המרצה מכיר באופן אישי כל אחד ואחת מן הסטודנטים. שיתוף הפעולה הפורה אשר נרקם בין הסטודנטים שלומדים בקבוצה קטנה יחסית ההוואי והגיבוש, גדולים משמעותית מאשר בכיתה גדולה יחסית של 20-30 סטודנטים ומעלה.

מתקנים וציוד מתקדם לתרגול

המכללה מעניקה לסטודנטים את היכולת להתאמן ולתרגל בשלל מתקניה, ציוד מתקדם אשר מיועד עבורכם הכולל מחשבים, מקלדות שליטה, כרטיסי קול, אורגניות, אולפני הקלטה מתקדמים וציוד פלטות דיסקים וקונטרולרים לשימושכם.כמו כן המכללה פתוחה עבורכם כל ימות השבוע על מנת שתגיעו ותתרגלו את החומר הנלמד בשיעור, אצלנו במתקני הלימוד במכללה.

מרצים מהשורה הראשונה

המכללה קיימת כבר 9 שנים, שבמהלכם הספקנו להכשיר מאות סטודנטים מוכשרים שהגיעו להגשים חלום בתחום המוסיקה, בין אם לתקלט במסיבות, אירועים הופעות ובין אם ליצור ולהפיק מוסיקה ולהקים אולפן הקלטות. חלקם לקחו את זה ושיפרו את התחביב וחלקם הפכו את זה למקצוע שמפרנס אותם ויפרנס במשך שנים רבות. על המרצים שלנו תוכלו לקרוא בעמוד המרצים בהרחבה.

בוגרים שהצליחו בעולם המוסיקה

חשוב לנו לעזור ולקדם את בוגרינו במגוון האפיקים השיווקיים, בין אם בעולם הדיגיטלי, בין אם בעולם הפרינט והאוף-ליין. אנו נותנים במה לבוגרינו בבמות של פסטיבלים שבהם משתתפים אלפי בליינים אורחים.בין בוגרינו תוכלו למצוא את DJ ONLY (גיל ויינגרטיין), המפיק של הלהיטים "עד המדבר", "מסיבה בחיפה" ועוד. את דור גל שיצר את הלהיט "לוקה" וכעת עושה סיבוב הופעות עם הצמד החם במדינה סטטיק ובן אל תבורי, את האומן עומרי מרדכי שיצר את מאנקי בננה, סיתר, היוצר יצחק וייצמן, בולוס, עומר סיסו מיקי AKA GENETRICK ורבים מוכשרים נוספים.

הנחה על תוכנת ההפקה המובילה

סטודנטים אשר נרשמים לאחד מהקורסים או מסלולי הלימוד זכאים להנחת סטודנט עבור כישת תוכנת ההפקה המובילה בעולם Studio One

תעודת סטודנט המקנה הנחות

הסטודנטים במכללה מקבלים תעודות סטודנט אשר מקנה הנחות בחנויות המוסיקה הנבחרות: כלי זמר, חלילית, קול המוסיקה, קילומבו וקילים.

פיקוח הלימוד ע״י משרד התמ"ת

מה שמאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שתוכניות הלימוד במכללה עוברות בדיקה קפדנית על ידי גוף ממשלתי שמכיר בנו כמוסד ללימודי סאונד, הפקה מוסיקלית ותקליטנות.כמו כן, ההכרה מעניקה לכם את הזכאות להשתמש בפיקדון החיילים המשוחררים שלכם על מנת להגשים את חלומכם וללמוד את אחד ממקצועות המוסיקה.

מאמינים בדור העתיד

המכללה פותכת שעריה מגיל 13 ומעלה מתוך אמונה כי טמון דור העתיד של עולם המוסיקה. בדיוק לשם כך הקמנו גם קורסים ומערכי לימוד המותאמים בדיוק לתלמידי בית הספר. הקורסים מתקיימים בשעות אחר הצהריים - הערב או בחודשים יולי אוגוסט – בחופשת הקיץ.

צרו קשר

לכל שאלה או לתאום פגישת ייעוץ חינם, השאירו פרטים כאן...

    טלפון: 1800-80-1000

    וואטסאפ: 0545-438-709

    מייל: info@justmusic.co.il

    חיפה: שד' ההסתדרות 35 (צמוד ללב המפרץ)

  

 

צור קשר

צרו קשר


חייגו 1800-80-1000 או השאירו פרטים כאן:

    טלפון: 1800-80-1000
    וואטסאפ: 050-448-1213
    מייל: justmusic100@gmail.com
    חיפה: שד’ ההסתדרות 35 (צמוד ללב המפרץ)