הקלטה מקצועית

אנשים רבים מזדהים מאוד עם שירים מסוימים שהם אוהבים. לעיתים ההזדהות הזאת כל כך חזקה, שיש חשק לעשות ביצוע אישי לשיר מסוים. הביצוע יכול להיות מיועד לאירוע כמו חתונה, יום הולדת, בת מצווה או בר מצווה, או אפילו בתור מתנה לאדם קרוב ואהוב. אך יכול להתרחש מצב שבו התוצאה תזעזע את המבצע ואת כל סביבתו.

חשוב לזכור שהתוצאה של הקלטת שיר תלויה גם במבצע כמובן, אך לא רק. טכנאי הסאונד, הציוד באולפן ומפיק המוזיקלי משפיעים באופן מכריע על התוצאה. כאשר בוחרים אולפן איכותי ומקצועי, התוצאה תהיה בהתאם. בנוסף, באולפן איכותי תיתן הנחייה מפורטת ומעמיקה, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מאפיינים של הקלטה איכותית

על מנת לקבל הקלטה ברמה שתספק גם אתכם וגם את השומעים, יש לבחור אולפן שמאובזר גם מבחינה טכנית וגם מבחינה מקצועית. חשוב לבדוק שיהיו במקום מספר סוגי מיקרופונים (להקלטות של קולות רקע וכו’), חדר אקוסטי וטכנאים מומחים שידעו להוציא מכם את המקסימום.

הקלטת שיר באולפן עושים ב – Just Music

Just Music – זהו בית ספר מקצועי למוסיקה בחיפה, המאובזר, בין השאר, באולפן מתקדם ואיכותי, המיועד לעבודתם של תלמידים ומרצים במכללה זו, אך גם עבור שירותים שונים, בניהם הקלטת שיר באולפן לכל אירוע. כאן תמצאו את כל האמצעים הדרושים לביצוע הקלטה איכותית ונעימה לאוזן.

במסגרת הקלטה עם הצוות המקצועי של Just Music תיהנו מיחס אדיב ומתחשב, המפיק המוזיקלי יעשה את המרב על מנת לקבל את איכות הביצוע הטובה ביותר שאתם מסוגלים לו, בעוד העיבוד המוזיקלי של ההקלטה יפתיע אתכם בשמע הנעים והמיוחד שלו. בעזרת הציוד ואנשי המקצוע של Just Music תרגישו שאתם זמרים לכל דבר!

צרו קשר

לכל שאלה או לתאום פגישת ייעוץ חינם, השאירו פרטים כאן...

    טלפון: 1-800-80-1000

    וואטסאפ: 050-448-1213

    מייל: justmusic100@gmail.com

    חיפה: שד' ההסתדרות 35 (צמוד ללב המפרץ)

 

צור קשר

צרו קשר


חייגו 1800-80-1000 או השאירו פרטים כאן:

    טלפון: 1800-80-1000
    וואטסאפ: 050-448-1213
    מייל: justmusic100@gmail.com
    חיפה: שד’ ההסתדרות 35 (צמוד ללב המפרץ)